تماس با های تورینگ های تورینگ

راهنمای ثبت تور آژانس های مسافرتی

با توجه به اینکه وبسایت ,های تورینگ بزرگترین بانک تور و آژانس های مسافرتی ایران بوده و تمامی کاربران سیستم, گردشگران علاقمند به تورهای داخلی و خارجی میباشند, مسلما ثبت تورهای شما و نمایش آن به هزاران دنبال کنندگان سفر میتواند تاثیر بسزایی در تحول فروش و رونق کسب و کار گردشگری داشته باشد.


آژانس های مسافرتی همزمان با ثبت تورهای خود آدرس و لینک مستقیم وبسایت آژانس را وارد مینمایند که این امر علاوه بر ورود مستقیم کاربران به سایت آژانس و افزایش ترافیک آن, باعث بهبود چشمگیر جایگاه وبسایت در نتایج جستجو خواهد شد.


آژانس های مسافرتی محترم و یا بازاریابان میتوانند پس از ورود به عضویت از منوی بالای سایت و پر نمودن فیلدهای ثبت نام با تایید ایمیلی که برایشان ارسال میشود از بخش ورود به سایت>آژانس های مسافرتی, به پنل اختصاصی آژانس های مسافرتی وارد شده و با توجه به منوهای مربوطه اقدام به ثبت تورهای خود نمایند.


در پنل آژانس های مسافرتی, پلن هایی با ذکر توضیحات و مزایا هر یک مشخص شده است, که با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته هر آژانس برای به نمایش گذاشتن تورهای خود, قابل انتخاب میباشد.

تبلیغات بنری آژانس های مسافرتی

تبلیغات بنری در وبسایت نیازمندیهای تور ,های تورینگ به دلیل ورودی های کاملا مرتبط فیدبک فوق العاده ای خواهد داشت.

برای آن دسته از آژانس های مسافرتی که پلن های خود را 3 ماهه به بالا تمدید نمایند 1 عدد بنر تبلیغاتی رایگان به ایشان ارائه میگردد.

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی