تماس با های تورینگ های تورینگ

جاذبه های گردشگری مشهد

روستای زشک مشهد

روستای زشک مشهد

روستای زشک مشهد در امتداد جنوب شرقی رشته کوه بینالود و در سرچشمه دره شاندیز و در حدود 30 کیلومتری مشهد قرار دارد و با 2000 متر ارتفاع از سطح دریا دار..

پارک ملت مشهد

پارک ملت مشهد

بوستان ملت یا پارک ملت در غرب شهر مشهد و حاشیه بلوار وکیل آباد قرار دارد و مساحت این پارک ۷۲۰ هزارمترمربع است پارک ملت بزرگترین پارک مشهد و یکی از زی..

جاذبه طرقبه مشهد

جاذبه طرقبه مشهد

طرقبه با وسعت 1600 کیلومترمربع از مهمترین ییلاق های کوهستانی حاشیه مشهد است که در 18 کیلومتری جنوب غربی مشهد و در مسیر راه جاغرق واقع شده و از غرب به..

موزه مردم شناسی و حمام مهدی قلی‌بیک

موزه مردم شناسی و حمام مهدی قلی‌بیک

این موزه در کنار مقبره امیر غیاث الدین ملکشاه در ضلع غربی حرم مطهر رضوی واقع در خیابان اندرزگو ۱۳، در بنای تاریخی حمام مهدی قلی بیک تأسیس شده است . د..

گنبد سبز مشهد

گنبد سبز مشهد

بنای تاریخی گنبد سبز مشهد، در خیابان آخوند خراسانی و در وسط میدانی به همین نام واقع شده است. گنبد سبز آرامگاه شیخ مومن استرآبادی مربوط به دوره صفویه ..

آرامگاه خواجه اباصلت مشهد

آرامگاه خواجه اباصلت مشهد

آرامگاه خواجه اباصلت در کنار جاده مشهد ـ تهران به فاصله 12 کیلومتری شهر مشهد قرار دارد. این مکان از قرنها پیش مزار و مورد توجه شیعیان بوده است و چنان..

آرامگاه خواجه ربیع مشهد

آرامگاه خواجه ربیع مشهد

آرامگاه خواجه ربیع در شمال غربی مشهد در انتهای خیابان خواجه ربیع واقع است این بنا به توصیه شیخ بهایی توسط شاه عباس صفوی‌ ساخته شده است آرامگاه خواجه ..

آرامگاه خواجه مراد مشهد

آرامگاه خواجه مراد مشهد

آرامگاه خواجه مراد در پانزده کیلومتری جاده مشهد به تهران در دامنهٔ کوه و در کنار يک چشمه قرار گرفته است. اصل بنا، اتاق چهارگوشه‌اى به ابعاد ۴/۳۰×۴ مت..

کاخ خورشید کلات مشهد

کاخ خورشید کلات مشهد

کاخ خورشید در شهر کلات و در ۱۵۰ کیلومتری شهر مشهد دراستان خراسان رضوی واقع شده است، کاخ خورشید یا عمارت خورشید یکی زیباترین کاخ های موجود در ایران اس..

باغ وکیل آباد مشهد

باغ وکیل آباد مشهد

یکی از پارک های وسیع و قدیمی مشهد پارک جنگلی وکیل آباد است که در جنوب غربی مشهد واقع شده و با بلوار عریض و زیبای وکیل آباد به میدان آزادی مرتبط می شو..

موزه آستان قدس رضوی

موزه آستان قدس رضوی

موزه آستان قدس رضوی که در شهر مشهد و در صحن امام خمینی حرم مطهر امام رضا قرار دارد، یکی از ارزشمندترین موزه های جهان اسلام است که همه ساله مورد بازدی..

باغ موزه نادری

باغ موزه نادری

آرامگاه نادرشاه واقع در ضلع شمال غربی چهارراه شهدا (نادری سابق) که پس از آرامگاه امام رضا، مهم‌ ترین مکان گردشگری و تاریخی داخل شهر مشهد تلقی می‌شود ..

روستا و غار مغان مشهد

روستا و غار مغان مشهد

روستا و غار مغان مشهد از جاذبه های طبیعی خراسان رضوی است غار مغان در ۷۵ کیلومتری شهر مشهد و در جنوب روستای مغان واقع شده است ده مغان در جنوب مشهد و م..

پارک کوه سنگی مشهد

پارک کوه سنگی مشهد

پارک کوه سنگی مشهد یکی از قدیمی ترین و خاطره انگیز ترین گردشگاه های مشهد است که به دلیل وجود دو کوه سنگی مشرف به شهر به این نام خوانده می شود و در جن..

شاندیز مشهد

شاندیز مشهد

منطقه شاندیز مشهد واقع در ۳۸ کیلومتری غرب شهر مشهد از دیرباز به عنوان یکی از ییلاقات دشت توس مورد توجه بوده و در گذشته نیز راه کاروانروی تابستانی مسی..

آرامگاه فردوسی و موزه توس

آرامگاه فردوسی و موزه توس

ساختمان فعلی آرامگاه فردوسی و موزه توس که الهام گرفته از شیوه معماری هخامنشی به ویژه آرامگاه کوروش بود به دستور انجمن آثار ملی در سال ۱۳۴۳ آغاز و با ..

حرم مطهر امام رضا(ع)

حرم مطهر امام رضا(ع)

حرم علی بن موسی‌الرضا آرامگاه هشتمین امام شیعیان در شهر مشهد و در کشور ایران جای دارد مشهد واژه مختصر مشهد الرضا و به معنی محل و مکان شهادت و نام شهر..

مسجد گوهرشاد مشهد

مسجد گوهرشاد مشهد

مسجد گوهرشاد، در جنوب حرم علی بن موسی (رضا) در شهر مشهد ساخته شده‌ است. این مسجد در سال 821 ه. ق به دستور گوهرشادآغا همسر شاهرخ از پادشاهان تیموری بن..

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی