تماس با های تورینگ های تورینگ

تور ارزان

تور ارزان چیست ؟

تور ارزان : شاید تصور کنید که تور ارزان به معنی تور با خدمات کم کیفیت است و یا تصور کنید که تور ارزان به معنی سفری پر دردسر و با استرس زیاد است ولی همیشه هم اینطور نیست !!؟ دلایل بسیاری وجود دارد که ممکن است یک تور که همیشه با قیمت های بالا ارائه میشده است به یکباره با هزینه ای کم و نسبتا ارزان ارائه شود. در زیر به برخی از دلایل آن اشاره میکنیم :

 • تعداد ستاره های هتل

  تعداد ستاره های هتل در قیمت نهایی تور تاثیر بسزایی دارند. طبیعتا ارائه تور با هتل 3 ستاره ارزانتر از هتلی 5 ستاره است.

 • تورهای لحظه آخری

  آژانسهای مسافرتی معمولا 2 تا 3 روز قبل از تاریخ برگزاری تور اقدام به فروش تورهای چارتر خود مینمایند زیرا خالی ماندن آنها برای آژانسهای مسافرتی چیزی جز ضرر نخواهد بود. تورهای لحظه آخری نمونه های خوب و مناسب تور ارزان هستند.

 • خدمات کمتر در مقایسه با تورهای لوکس و لاکچری

  برخی از خدمات نظیر تور لیدر ، صبحانه ، نهار و شام و ... در قیمت نهایی یک تور بسیار تاثیر گذار هستند. ممکن است برخی از آژانسها برای تور ارزان برخی از خدمات خود را کاهش دهند. اگر زیاد به خوراک و هتل اهمیت نمیدهید و یا ترجیح میدهید رستوران را خودتان انتخاب کنید تور ارزان برای شما انتخاب مناسبی است.

 • نوع سفر و کیفیت ایرلاین

  اینکه با چه وسیله ای سفر کنید و کیفیت آنها تا چه اندازه ای باشد نقش تعیین کننده ای در قیمت نهایی تور خواهد داشت.

 • رقابت آژانسهای مسافرتی

  گاهی ممکن است آژانسهای مسافرتی به علت رقابت شدیدی که در زمینه تور و گردشگری وجود دارد قیمتهای خود را برای جذب مشتری کاهش دهند. اینجاست که تور ارزان با تورهای معمول و شاید تورهای لوکس تفاوتی نداشته باشد.

 • تغییرات سیاسی و اجتماعی

  یکی از دلایل ارزان شدن تور میتواند تغییرات سیاسی و اجتماعی در یک کشور باشد. طبیعتا قیمت تور برای کشورهایی که در بحرانهای اجتماعی نظیر شورش و تظاهرات هستند با کاهش مواجه خواهد شد. تور ترکیه ارزان نمونه بارز این مسئله است که در اواسط سال 2016 قیمت آن بشدت کاهش پیدا کرد.

تور ارزان بخریم یا نخریم ؟

تور ارزان بی حکمت نیست ! ولی شما میتوانید با بررسی شرایط مالی خود و نوع و کیفیت خدمات آژانس های مسافرتی و همچنین سوابق آنها تور ارزان مناسبی را انتخاب کنید و در طول سفر از آن لذت ببرید. بسیاری از افرادی که از تور ارزان استفاده کرده اند از کیفیت و نوع خدمات آژانس ها راضی بودند.

تور ارزان | تور اقتصادی و ارزان | تور اقتصادی

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی