تماس با های تورینگ های تورینگ

تور لحظه آخری

تور لحظه آخری چیست ؟

تور لحظه آخری به توری گفته میشود که در کوتاه ترین فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور قرار گرفته است که این زمان معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام و اجرای آن تور است) و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت توسط آژانس های مسافرتی، تور ها با قیمتی بین 10% تا 50% ارزانتر از قیمت واقعی خود به فروش می رسند.

تورهای لحظه آخری در چند سال اخیر بین مسافران و گردشگران ایرانی به واژه ای آشنا تبدیل شده است.تورهای لحظه آخری در کشورهای خارجی سالیان سال است که جایگاه خود را بین مسافران، آژانسهای مسافرتی، هتلداران و شرکت های هواپیمایی باز کرده و به بخشی جداناپذیر از صنعت گردشگری تبدیل شده است.شرایط رزرو تور لحظه آخری بیشتر برای کشورهایی پیش میاید که آن کشورها از گرشگران ایرانی روادید (ویزا) نمی خواهند . اولین کشوری که به ذهنمان میرسد ترکیه و بعد از آن مالزی، سریلانکا، بلاروس، گرجستان و . .. میباشند.

آژانسهای مسافرتی معمولا 2 تا 3 روز قبل از تاریخ برگزاری تور اقدام به فروش تورهای چارتر خود مینمایند زیرا خالی ماندن آنها برای آژانسهای مسافرتی ضرر بسیار زیادی خواهد داشت. در برخی موارد قیمت تورهای لحظه آخری تا 60% نیز کاهش پیدا میکند. البته این وضعیت برای تعطیلات عید، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر پیش می آید چرا که در زمانهای تعطیلات رسمی و مدت دار مسافر به مقاصد مورد نظر بیشتر از هر زمان دیگری سفر میکند و به همان نسبت آژانسهای مسافرتی اقدام به چارتر نمودن پرواز و گارانتی هتل ها می نمایند

آژانس های مسافرتی بهترین راه فروش تورهای لحظه آخری را اطلاع رسانی به مشتری های خود و آژانسهای همکار میدانند و در پاره ای از اوقات موفق به فروش اینگونه تورها نمیگردند از آنطرف هم به دلیل عدم داشتن زمان کافی امکان چاپ و درج این تورها در روزنامه و مجلات نیست.

در نیازمندیهای تور های تورینگ مجموعه ای از بهترین آژانس های مسافرتی ارائه دهندهتورهای لحظه آخری گرداوری شده اند که با مراجعه به این بخش که در زیر همین مطلب قرار دارد میتوانید مقاصد خود را با سرعت انتخاب نمایید.

تور لحظه آخری | تورهای لحظه آخری

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی