تماس با های تورینگ های تورینگ

تور ارمنستان

تور ارمنستان : ارمنستان یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی چه در بین ایرانیان و چه گردشگران سراسر جهان است و هر ساله میلیون ها گردشگر از طریق تور ارمنستان زمینی و تور ارمنستان هوایی از این کشور زیبا دیدن میکنند. 

دلایلی چون فرهنگ غنی و مردمان مهمان دوست ارمنستان و همچنین جاذبه های توریستی ,مناطق بکر طبیعی و تاریخی بسیاز زیاد این سرزمین باعث افزایش ترافیک گردشگران در این کشور میباشد.
این سرزمین سرسبز و زیبا در منطقه قفقاز جنوبی و در همسایگی ایران-آذرباییجان و گرجستان قرار گرفته است, پایتخت ارمنستان شهر ایوان است که تقریبا یک سوم کل جمعیت این کشور و چیزی حدود هفتاد درصد جاذبه های توریستی ارمنستان را به خود اختصاص داده است, شهرهای مطرح دیگر ارمنستان گیومری و اچمیادزین میباشند.
بهترین زمان برای تور ارمنستان و سفر به این کشور زیبا برای مشاهده جاذبه های توریستی و تفریحی آن فصل بهار و تابستان است که دمای هوا برای کشت و گذار سیاحتی و تاریخی بسیار مطلوب میباشد, هر چند که در فصول دیگر نیز به دلیل برگزاری جشن ها و کنسرت ها سفر به این کشور خالی از لطف نیست.
بهترین زمان تور ارمنستان گذشته از تور ارمنستان نوروز 96 , از تاریخ 10 اردیبهشت تا پایان خرداد ماه میباشد که با بررسی میان آژانس های مسافرتی ارائه دهنده این تور میتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

تور ارزان ارمنستان یا تور ارمنستان ارزان را با وبسایت بانک اطلاعات تور, های تورینگ تجربه نمایید.

تور ارمنستان و گوشه ای از جاذبه هایی که در این تور خواهید دید:

در تور ارمنستان شهر ایروان، ، مجسمه مادر، هزارپله یا کاسکاد،میدان هراپاراک, میدان اپرا، پارک پیروزی, بازار ورنیساژ، (روزهای شنبه یا یکشنبه)، کلیسای اچمیازین، معبد گغارت، دره گلها، دریاچه سوان و گشت‌ و گذارهای متنوع دیگر را خواهید دید.

تور ارمنستان و مدارک و لوازم مورد نیاز:

اغلب مدارکی که در تور ارمنستان مورد نیاز مسافران عزیز میباشد شامل: پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار برای خروج از کشور الزامیست(مسافران محترم در کنترل اعتبار گذرنامه و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن  دقت نمایید زیرا مسئولیت این موارد با مسافران عزیز میباشد.)+کارت شناسایی+داروهای شخصی+كلاه و عينك آفتابی+دوربین عکاسی را هم فراموش نکنید(هر چند که این روزها هر گوشی همراه خود یک دوربین حرفه ایست)+کرم ضد آفتاب

ایرلاین های تور ارمنستان

تمامی تورهای ارمنستان با ایرلاین های معتبر و با کیفیت اجرا میگردند که اغلب با ایرلاین پرواز ماهان صورت گرفته و تورهای ارمنستان در بانک اطلاعاتی تور,های تورینگ توسط آژانس های مسافرتی متخصص با نیروها و کارشناسان مجرب انجام میپذیرد که همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و مشاوره در زمینه انتخاب پرواز و نوع تور درخور شما میباشند.

خدمات تور ارمنستان

خدمات عرف و معمول در تور ارمنستان شامل: ترانسفر از فرودگاه یا ترمینال به هتل و بالعکس+بیمه مسافرتی+وعده‌های صبحانه به تعداد شب‌های اقامت(وعده های ناهار و شام با توجه به انتخاب نوع پکیج تور مشخص میگردد)+امکان برگزاری گشت‌های متنوع در ارمنستان که با توجه به نوع انتخاب شما از آژانس برگزار کننده تور ارمنستان و تور مذکور میباشد+هزینه گشت های اختیاری در ارمنستان متناسب با گشت مورد نظر و زمان آن در تور مشخص میگردد+اخذ ویزا که هزینه آنم به عهده مسفران محترم می‌باشد.

برخی از هموطنان گرامی بدون تور و به صورت انفرادی یا با خانواده و آشنایان برای سفر به ارمنستان اقدام مینمایند که در این صورت توصیه ما برای به صرفه بودن سفرتان اجاره هتل آپارتمانهای ارمنستان به جای رزرو هتل میباشد.

تور ارمنستان و توصیه های تورینگ در این تور: نقشه ارمنستان را تهیه تا بهتر و دقیق تر بتوانید برای بازدید از مکان های گردشگری و تاریخی این کشور برنامه ریزی داشته باشید و موقعیت های مختلف این مکان ها را بشناسید حتما توضیحات مورد نیاز خود در مورد جاذبه ها را از لیدر مربوطه بخواهید.

تور ارزان قیمت ارمنستان را فقط در های تورینگ در کنار کیفیت عالی خواهید یافت.

*ما در نظر داریم با ایجاد رقابت میان آژانس های مسافرتی بستری مناسب همراه با نازلترین نرخ تور ارمنستان که درخور گردشگر ایرانی باشد ایجاد نماییم.

تور ارمنستان اقساط توسط برخی از آژانس های مسافرتی با شرایط مربوط به آژانس که در تورهای مرتبط اقساط ذکر شده ارائه میگردد.

تور ارمنستان لحظه آخری را در بخش تورهای لحظه آخری مشاهده و از آفر های استثنایی این تور با خبر شوید.

ارمنستان پیش از سال ۱۴۵۴ یک پادشاهی توانگر با فرهنگی پرمایه بود که این توانگری در برهه‌ای از زمان تمام سرزمین‌های میان دریای سیاه و خزر را در بر می‌گرفت. 

ارمنستان در طول تاریخ خود بارها مکان جنگ و نبرد آوردگاه امپراتوری‌های رقیب متعددی بوده‌است, از ۲۷۰۰ سال پیش تاکنون این سرزمین به تصرف امپراتوری کشورهای ایران، اسکندر، بیزانس، خلافت اسلامی اعراب،روم, تاتارها، عثمانی‌ها ,مغولان و روس‌ها درآمده‌ است, در طول این زمان پادشاهی‌های مختلف ارمنستان تا حدود ۱۷۰۰ سال بر این سرزمین حکومت کردند.

ارمنستان تا مدت‌های زیادی جزئی از ایران به شمار میرفت و فرهنگ آن از ایران تأثیر زیادی پذیرفته است. پس از سرنگونی پادشاهی ارمنستان در سال ۴۲۸ میلادی، این منطقه مجدد بخشی از ایران شد, در دورانی از حکومت ایران، بخش مرکزی ارمنستان کنونی جزئی از خانات ایروان بوده است, در دوران صفویه کشور ارمنستان شاهد جنگ‌های دو امپراتوری صفویه و عثمانی بود که ایروان چندین مرتبه به تصرف قوای عثمانی درآمد, طبق پیمان زهاب در سال ۱۶۳۹ میلادی ارمنستان روسیه (ارمنستان شرقی) که شامل ایروان هم می‌شد تحت نفوذ صفویه و ارمنستان غربی تحت تصرف عثمانی در آمد, در جنگ‌های ایران قاجاری و روسیه تزاری بر سر قفقاز منطقهسیونیک واقع در جنوب ارمنستان کنونی به تصرف روسیه درآمد و طبق پیمان گلستان ایران ادعای مالکیت باب گرجستان که بخش شمالی ارمنستان فعلی را در اختیار داشت، پس گرفت, در دوره دوم جنگ‌های ایران و روسیه در سال ۱۲۰۶ خورشیدی که زمان فتحعلی‌شاه قاجار رخ داد، سپاه ایران به فرماندهی عباس میرزا از ارتش روسیه به فرماندهی ایوان پاسکویچ شکست خورد, پس از آن طبق پیمان نامه ترکمانچای، ارمنستان رسماً از ایران جدا و به خاک روسیه پیوست.

در صورتی که ارمنستان مقصد تعطیلات  شما باشد ممکن است بخواهید نگاهی دزدکی به بخشی از این کشور فوق العاده زیبای تاریخی مذهبی-که پیش از این بخشی از اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی فعلی بوده بیاندازید.

جاذبه های گردشگری ارمنستان


تور ارمنستان , تور ارزان ارمنستان , تور ارمنستان ارزان , ارزانترین تور ارمنستان , قیمت تور ارمنستان , تور ارمنستان 96 تور لحظه آخری ارمنستان , تور ارمنستان لحظه آخریرزرو تور ارمنستان , تور هوایی ارمنستان , تور زمینی ارمنستان تور زمینی ارمنستان ارزان , نرخ تور زمینی ارمنستان , نرخ تور ارمنستان , تور ارمنستان نوروز 96 , تور نوروز ارمنستان , تور ارمنستان با هواپیما , تور ارمنستان با اتوبوس , آژانس های مسافرتی تور ارمنستان , سفر به ارمنستان , تور هوایی ارمنستان ارزان , رزرو هتل در ارمنستان , تور نوروز 96 ارمنستان , تور ارمنستان تابستان 96

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی