تماس با های تورینگ های تورینگ

تور بالی اندونزی

تور بالی اندونزی : برای سفر با تور بالی اندونزی بدانید: اَندونِزی یا بطور رسمی جمهوری اندونزی کشوری است که در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه قرار دارد. اندونزی یک مجمع‌الجزایر متشکل از ۱۷٬۵۰۸ جزیره و ۳۳ استان است. 

اندونزی با جمعیت ۲۳۸ میلیون نفر، چهارمین کشور پرجمعیت دنیا است. نظام سیاسی این کشور جمهوری با انتخابات مجلس و ریاست جمهوری می‌باشد. پایتخت اندونزی جاکارتا است.
زبان رسمی این کشور زبان اندونزیایی و واحد پول آن روپیه است. مردم این کشور از اقوام گوناگونی می‌باشند که جاوه‌ای‌ها با حدود ۴۰ درصد بزرگ‌ترین قوم هستند و پس از آن‌ها سوندانی‌ها با ۱۵ درصد قرار دارند. جاوه‌ای‌ها بر امور سیاسی اندونزی چیرگی دارند.
با وجود جمعیت زیاد و مناطق پرتراکم، اندونزی جنگل‌های کم‌جمعیت بسیار گسترده‌ای نیز دارد که دومین سطح از تنوع زیستی را در جهان در خود جای داده‌اند. این کشور از نظر منابع طبیعی غنی است اما با این وجود بخش بزرگی از مردم هنوز در فقر به‌سر می‌برند.

تور بالی : برای تور بالی همچنین بدانید: بالی جزیره‌ای است واقع در کشور اندونزی که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمارمی‌رود.

بالی به جزیره خدایان مشهور است ، جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندونزی است. این جزیره دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به هم پیوند داده است و در نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردارگردیده است و مثل بسیاری از جزایر دیگر اندونزی ، دنیای مخصوص به خودش را دارد. دنیائی که نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد گردشگری جهان قرار داده است. 

این جزیره جمعیتی حدود سه میلیون نفر داشته که قریب به اتفاق ساکنان آن اهل اندونزی هستند اما در سالهای اخیر بدلیل رشد فراوان صنعت توریست بسیاری ازاسترالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت نموده و در بالی کار و زندگی می کنند.

تور بالی ارزان از طرف آژانس های مسافرتی این تور تضمین شده است.
این جزیره که مساحتی بالغ بر ۵۶۲۰ کیلومتر مربع را پوشش داده است، از لحاظ آتش فشانی فعال بوده و خاک آن برای کشاورزی بسیار حاصلخیز است. اما سوگولی آتشفشانهای بالی کوه گودان آگانگ بوده که «مادر کوه »ها نامیده می شود. این کوه، آتشفشانی فعال بوده و ارتفاعی بیش از ۳۰۰۰ متر دارد.

از آنجا که تور بالی و اندونزی در بزرگترین بانک اطلاعات تور: های تورینگ از طرف گردشگران گرامی مورد استقبال قرار گرفت, تور بالی ارزان را از طرف آژانس های مسافرتی متخصص در این تور به شما پیشنهاد مینماییم.


تور بالی , تور اندونزی , تور بالی ارزان , تور ارزان بالی , قیمت تور بالی , قیمت تور اندونزی , تور لحظه آخری بالی , تور لحظه آخری اندونزی , تور ارزان قیمت بالی , تور اندونزی ارزان قیمت , آژانس مسافرتی تور بالی , تور بالی از تهران , تور اندونزی از تهران , تور بالی از شیراز , تور اندونزی از شیراز , تور نوروز 96 , تور بالی 96 , تور بالی تابستان 96


های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی