تماس با های تورینگ های تورینگ

تور قشم 

تور قشم در دو نوع هوایی و زمینی (با قطار یا اتوبوس) در مرکز اطلاعات تورهای مسافرتی هایتورینگ برگزار میگردد که قبل از سفر به قشم با تور این جزیره بهتر است در مورد این جزیره زیبا و دیدنی بیشتر بدانید:

جزیره قشم که به جزیره عجایب هفتگانه معروفه، جزئی از استان هرمزگانه و با مساحت 1491 کیلومتر مربع، بزرگترین جزیره خلیج فارس محسوب می شه و بنادر تجاری مهمی هم داره. این جزیره از شمال به شهر بندرعباس، مرکز بخش خمیر و قسمتی از شهرستان بندر لنگه، از شمال‌ شرقی به جزیره هرمز، از شرق به جزیره لارک، از جنوب به جزیره هنگام و از جنوب غربی به جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی محدود می‌شه. قشم بزرگترین جزیره غیرمستقل دنیاست، که سالها دستخوش تصرف پرتغالی ها و هجوم ستاره های خیالی مردم بومی قرار گرفته و کلی دره های مرموز داره که نقش فسیل ها و طاق ها و دهلیزهای اون از آبادی ها و شهرهای هزاران سال پیش صحبت می‌کند.

قشم که در دوره ساسانیان «ابرکاوان» نام داشته، امروزه یکی از مقاصد اصلی توریستی ایرانیان محسوب می شود.

اين جزيره از شمال به شهر بندرعباس، مرکز بخش خمير و قسمتى از شهرستان بندر لنگه، از شمال‌شرقى به جزيره‌ى هرمز، از شرق به جزيره‌ى لارک، از جنوب به جزيره‌ى هنگام و از جنوب غربى به جزاير تنب بزرگ و کوچک و بوموسى محدود مى‌گردد. فاصله جزيره‌ى قشم (از بندر قشم) تا بندرعباس 8/10 مايل (20 کيلومتر)، تا بندر هرمز 72/9 مايل (18 کيلومتر)، جزيره لارک (تا مرکز دهستان لارک) 85/4 مايل (9 کيلومتر)، تا جزيره بوموسى 01/88 مايل (163 کيلومتر) و جزيره تنب بزرگ 55/61 مايل (114 کيلومتر) است.

اکثر هتل های قشم 3 ستاره و 4 ستاره هستن که تعداد زیادی از اونا ساحلی و در شرقی ترین بخش جزیره قرار دارن، البته اگه مایل به اقامت توی هتل نباشین، میتونین از خونه ها و سوئیت های ساحلی اجاره ای استفاده کنین که هزینه‌ش هم کمتر می شه. در غیر اینصورت هتل‌هایی مثل هتل پلاس که قشنگترین هتل ساحلی و هتل ساحل طلایی که در بهترین قسمت از پلاژ سیمین قرار گرفته و هتل پارک که فضای فوق العاده راحتی رو برای مسافران این جزیره ایجاد کرده، پیشنهاد های خوبی برای اقامتتون میتونه باشه، همینطور هتل سورینت که از سری هتل های لوکس قشم با رستوران های فوق العاده‌ست هم می‌تونه انتخاب خوبی باشه. ولی اگه به دنبال یه اقامت کم هزینه تر هستین هتل های کیمیا 3، کیمیا 4، مارینا، خلیج فارس و آپادانا مناسبند.

تور قشم ارزان در بانک اطلاعات تور: هایتورینگ ارائه میگردد.

تور قشم هوایی به همراه تور قشم زمینی در بانک اطلاعات تور: های تورینگ در فصول و ایام مختلف سال توسط مجریان مستقیم ارائه میگردد.

قیمت تور قشم بسته به هوایی و یا زمینی بودن این تور و ایام مختلف متفاوت میباشد و از طرف آژانس ها نرخ های گوناگونی رائه میگردد.

تور قشم لحظه آخری نیز در هایتورینگ از طرف مجریان مستقیم تور قشم ارائه میگردد.

تور قشم را میتوانید به صورت نقد و اقساط نیز از برخی آژانس های مسافرتی تور داخلی که در توضیحات این تور از تور اقساط نام برده اند تهیه نمایید.

تور قشمتور قشم ارزان , قیمت تور قشمتور قشم لحظه آخریتور قشم با قطار , تور قشم هواییتور قشم زمینی , تور قشم 96تور قشم نوروز 96تور قشم پاییز , تور قشم از تهران , تور قشم از اصفهان

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی