تماس با های تورینگ های تورینگ

تور مالدیو

تور مالدیو: مالدیو کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند واقع در در جنوب غربی هند. پایتخت آن ماله است. جمعیت این کشور ۳۲۸ هزار نفر و واحد پول آن روفیه مالدیو است.
زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد که زبانی هندواروپایی است و همانندی‌هایی با زبان سینهالی قدیم دارد. مردم آن از قوم مالدیوی هستند که تبارشان به مردم سری‌لانکا و هند (آمیخته آریایی و دراویدی) می‌رسد و رگه‌هایی از اعراب نیز در میان آن‌ها وجود دارد. هم زبان و هم مردم آن با نام دیوِهی نامیده می‌شوند که واژه دیبـَجات و دیباجات که در فارسی و عربی در قدیم برای مالدیو به کار می‌رفت نیز شکلی از همین واژه دیوهی است.
دین رسمی این کشور اسلام است و پیروی از دیگر ادیان در ملأ عام ممنوع و قابل پیگرد قانونی است. مالدیو در سال ۱۹۶۵ از بریتانیا مستقل شد.
مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک‌ترین کشور قاره آسیا است. زمین‌های این کشور به طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارند و بنابر این کم‌ارتفاع‌ترین کشور جهان به‌شمار می‌آید. بلندترین نقطه این کشور تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. ماله، پایتخت مالدیو ۱۰۴ هزار نفر جمعیت دارد و به طور سنتی محل اقامت شاه و تاج‌گذاری‌ها بود.
جزایر مالدیو از مکان‌های جذاب برای غواصان است و ایستگاه‌های غواصی زیادی در این جزایر وجود دارد.
تور مالدیو: افرادی که به دنبال تور مالدیو هستند میتوانند به آژانس های مسافرتی برگزار کننده این تور در بانک اطلاعات تور , های تورینگ مراجعه و نسبت به ثبت نام تور مالدیو اقدام نمایند.
تور مالدیو ارزان: مسافران و گردشگران برای یافتن تور مورد نظر خود همیشه ارزان بودن آن را مد نظر قرار میدهند که های تورینگ به این مهم توجه داشته و تضمین قیمت ارزان تور مالدیو را از آژانس های مسافرتی دریافت نموده است.
تور مالدیو , تور مالدیو ارزان , تور ارزان مالدیو , تور مالدیو قیمت , قیمت تور مالدیو , تور مالدیو 96 آژانس مسافرتی تور مالدیو , تور مالدیو تابستان 96 , تور مالدیو نوروز 96 , تور نوروز 96 مالدیو

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی