تماس با های تورینگ های تورینگ

تور کوش آداسی 

تور کوش آداسی: کوش آداسی برای افرادی که به دنبال تفریح، آرامش و استراحت می باشند گزینه مناسبیست, کوش آداسی به دلیل دارا بودن بنادر تفریحی و نواحی ساحلی  زیبا، دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری است که شامل تور های آبی و قایق های تفریحی می باشد.

از جاذبه های گردشگری برتر کوش آداسی میتوان به جزیره کبوتر و پارک آبی و ویرانه های ایفسوس اشاره نمود. همچنین بازدید بارها و رستوران های پر رفت و آمد و شلوغ در محله های قدیمی خالی از لطف نیستند. 
تور کوش آداسی ارزان , تور لحظه آخری کوش آداسی و آفر تور کوش آداسی را در بانک نیازمندیهای تور ,های تورینگ با مراجعه به بخش تور ترکیه که از طرف هر آژانس مسافرتی قابل مشاهده است میتوانید انتخاب نمایید.


کوش آداسی که با نام دیگر جزیره پرنده نیز مشهور است, در 71 کیلومتری شهرستان مرکزی استان آیدین و در نوار ساحلی منطقه اژه واقع گردیده است, این شهرستان که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه جزیره دیلک همسایه است یکی از مراکز مهم گردشگری از جمله ازمیر ،افس ،مریم آنا، ملیت ،دیدیم پاموک ، کاله ، مارماریس و بودروم قرار گرفته, بندر گوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه سفر می کنند از جذابیت خاصی برخوردار است.


در گوش آداسی 2 اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی که ظریفیت 650 قایق را داراست وجود دارد, از بندر کوش آداسی در ماه های بهار و تابستان سفرهای منظم با قایق های موتوری به جزیره یونانی ساموس برگزار می شود, البته این سفر ها در ماه های زمستان به صورت چارتر انجام می گیرد, در بندر کوش آداسی و در هر ساعت از روز ، تور های تفریحی با قایق های مسافر بری برگزار میشود, تورهای آبی را قایق های تفریحی مدرن برگزار میکنند که زیبایی خاصی به این بندر بخشیده اند, از طریق جاده زمینی و مسیر دریایی می توان به کوش آداسی رفت و آمد نمود. 
بندر کوش آداسی یکی از بنادر مهم منطقه می باشد که نزدیکترین فرودگاه به آن ، فرودگاه ازمیر است که 90 کیلومتر با کوش آداسی فاصله دارد.

غالبا خدماتی که در تور کوش آداسی ارائه میگردد شامل: 

بلیط رفت و برگشت کوش آداسی, اقامت در هتل های کوش آداسی, ترانسفر و بدرقه فرودگاهی ,راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی در طی سفر با تور کوش آداسی میباشد.


تور کوش آداسی تور ارزان کوش آداسی تور لحظه آخری کوش آداسی , تور کوش آداسی ارزان آفر تور کوش آداسی , قیمت تور کوش آداسی , تور کوش آداسی ارزان قیمت , ارزانترین تور کوش آداسی , رزرو هتل در کوش آداسی , تور ارزان قیمت کوش آداسی تور نوروز 96 کوش آداسی تور نوروزی کوش آداسی , آژانس های مسافرتی تور کوش آداسی , تور کوش آداسی نوروز 96

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی