تماس با های تورینگ های تورینگ

جاهای دیدنی تایلند

معابد بودایی و کاخ بزرگ –گراند پالاس - تنها دو مکان از صدها جای دیدنی بانکوک هستند که شما را واردار می کنند در مقابل ان ها توقفی کنید.در بانکوک گزینه های بی شماری برای دیدن وجود دارد از معابد زیبایش مثل " وات آرون " و " وات فو " گرفته تا موزه های بی نظیر و منحصر بفردش. خرید در بازارهای پایتخت از دی

جاهای دیدنی تایلندجاهای دیدنی تایلندجاهای دیدنی تایلندجاهای دیدنی تایلند

جاهای های دیدنی و زیبای تایلند

1-بانکوک

معابد بودایی و کاخ بزرگ –گراند پالاس - تنها دو مکان از صدها جای دیدنی بانکوک هستند که شما را واردار می کنند در مقابل ان ها توقفی کنید.در بانکوک گزینه های بی شماری برای دیدن وجود دارد از معابد زیبایش مثل " وات آرون " و " وات فو " گرفته تا موزه های بی نظیر و منحصر بفردش. خرید در بازارهای پایتخت از دیگر کارهایی است که می توانید به ان بپردازید.


برای سفر به تایلند با تور تایلند از طریق آژانس های مسافرتی معتبر این تور در های تورینگ اقدام نمایید.

2- چیانگ مای

می توانید ازبا استفاده از قطارهای شبانه از بانکوک به چیانگ مای بیایید تا خودتان را در میان کوه های سربه فلک کشیده تایلند بیابید، جایی که برای چند روز جنگل پیمایی واقعا عالی است.در این این فرصت را پیدا خواهید کرد که فیل ها را حمام کنید و یا به ان ها غذا بدهید و حتی تجربه فیل سواری داشته باشید.در این جا کلاس های اشپزی تایلندی هم برگزار می شود که با شرگت در ان ها هنر آشپزی تایلندی را یاد میگیرید.

3- پای

این شهر که شهرتی برای کوهستانی بودنش دارد در 80 کیلومتری شمال چیانگ مای واقع شده است و محل مناسبی برای درمان در چشمه های اب معدنی به حساب می اید. در این جا ابشارها و چشمه های اب گرم فراوانی هست که در ان بانوانی حضور دارند که در ماساژ تایلندی تبحر زیادی دارند.

4- کرابی

کرابی در ساحل غربی تایلند واقع شده و برای ان دسته افرادی که قصد رفتن به " کوه فیفی "-جایی که فیلم معروف " ساحل" در ان فیلم برداری شد- و دیگر جزایر اطراف را دارند مقصد مشهوری است. علاوه بر این ، کرابی دروازه ای به سوی چندین پارک ملی از جمله "رایلی " است. می توانید از " ائونانگ "به "رایلی " قایقی بگیرید و از غارهای بی شمار ان دیدن کنید یا به صخره نوردی بپردازید و یا حتی به تماشای رمانتیک غروب در دریای اندامان مشغول شوید.

5- کانچانبوری

این شهر که بر لبه رشته کوه ها واقع شده ، شهری کوچک با اب و هوای خنک است که برای ان دسته افرادی که از ابو هوای گرم تایلند گریزان اند مقصد مناسبی است. شهرت این شهر به واسطه پلی است که روی رودخانه " کوآی " بنا شده است که در زمان جنگ جهانی دوم هزاران نفر از اسیران و کارگران اسیایی در زمان ساخت این پل قتل عام شدند.هر ساله کارناوالی در شهر به مناسبت یادبود این روز تاریخی برگزار می شود که در ان این حادثه را بازنمایی کرده و با اتش بازی های هیجان انگیزی این مناظر نشان داده می شوند.

6- کوه لیپی

این جا محلی است که زیباترین سواحل تایلند را دران خواهید یافت.ساحل "پاتایا" مشهور ترین ان هاست که در ان از اقامتگاه های پنج ستاره گرفته تا کلبه های کوچک ، همه و همه یافت می شوند.برای این که تجربه شیرین تری در این سواحل داشته باشید به بخش غربی این ساحل یعنی ساحل غروب بروید تا همان طور که از نامش پیداست در ان جا غروب زیبای خورشید را تماشا کنید.

7- کوه تائو

کوه تائو-یا جزیره لاکپشت - بهترین محل برای غواصی در جهان است و کانون توجه غواصان جهان محسوب می شود. در این جا امکانات کافی برای یادگیری غواصی و شنا در اختیار کارآموزان قرار داده می شود .با شنا و غواصی در زیر اب های شفاف این ساحل می توانید موجوداتی مثل کوسه و لاکپشت های سبز را از نزدیک ببینید.

8- فوکت

فوکت بزرگ تری جزیره تایلند بوده و همواره مورد توجه گردشگران از سرتاسر جهان است. بهتر است چند روزی در این منطقه اقامت داشته باشید تا از اطراف این جزیره و چسمه های اب گرم ان دیدن کنید.در این جا باشگا هایی وجود دارد که با حضور در کلاس های یک روزه تا یک ماهه ان اندام دلخواهتان را بسازید.

9- پارک ملی کائو سوک

پارک ملی کائو سوک در جنوب تایلند واقع شده که قدیمی ترین جنگل های سبز دایمی جهان را داراست.می توانید با اسستفاده از یک ماشین جیپ یا با پای پیاده به میان جنگل بروید و از حیات وحش ان مثل میمون های گیبون و گوزن های وحشی دیدن کنید.

10- فانوم رانگ

این مجموعه ارامگاه هندی در بالای اتشفشانی در شمال شرقی تایلند ساخته شده و به یادبود " کایلاش" خانه مقدس شیوا بنا شده است.این بنا نمونه ممتازی از معماری " خمر " ها در تایلند محسوب می شود که چندین هزار سال قدمت دارد.


تور تایلند را با کيليک بر روي آن دنبال نماييد.

------------------------------------------------------

مطالب مرتبط با گردشگری در تایلند:

جاذبه های گردشگری تایلند

راهنمای گردشگری تایلند

جاذبه های تایلند

توصیه های, های تورینگ برای سفر به تایلند

10 مکان دیدنی تایلند

جاذبه توریستی تایلند

معرفی مکان های توریستی تایلند

مکان های دیدنی تایلند

جاهای گردشگری تایلند

شهرهای زیبای تایلند

جاذبه های توریستی تایلند

مکانهای توریستی در تایلند

جاهای زیبای گردشگری در تایلند

مراکز خرید تایلند


------------------------------------------------------

مطالب مرتبط با تور تایلند:

تور پوکت

تور تایلند ویژه جشن آب

تور تایلند پاتایا ارزان

تور تایلند پوکت

تور تایلند پاتایا نوروزی

تور تایلند پاتايا ارزان

تور تایلند پوکت ارزان

تور اقساطی تایلند

برچسب ها :
جاذبه های تایلنددیدنی های تایلندجاذبه های بانکوکجاذبه های پاتایاجاذبه های توریستی تایلندمکانهای دیدنی تایلندمکانهای زیبای تایلند

مکان های برتر توریستی تایلندجاذبه های گردشگری برتر بانکوک

های تورینگ : بانگ گردشگری و تورهای داخلی و خارجی